Produkty

MoFi Electronics

MoFi to amerykańska marka słynąca od lat z audiofilskich remasteringów głównie płyt winylowych oraz produkcji akcesoriów dla nich niezbędnych (patrz poniżej). Z dodatkiem Electronics od niedawna produkuje znakomicie oceniane gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe made in USA.

Nagrody:
m. in. EISA Gramofon roku | Stereophile Produkt roku

Pobierz cennik   |   www.mofielectronics.pl

Balanced Audio Technology

Amerykański BAT założony i kierowany przez Victora Khomenkę jest producentem grupy produktów dla niezwykle wymagających. Doskonale znane i niezwykle cenione przedwzmacniacze i wzmacniacze lampowe (oparte na radzieckich jeszcze lampach wojskowych), hybrydy oraz solid state.

Wyróżniają je niezwykła wierność brzmienia, moc i precyzja, a akustyka i dynamika nie są tu pojęciami przeciwstawnymi. Ofertę BATa uzupełniają phono-stage i przetwornik C/A.

Pobierz cennik  

Neat Acoustics

Angielskie głośniki tworzone przez grupę fascynatów, świetnych inżynierów i muzyków jednocześnie. Ci ludzie wiedzą doskonale jak brzmią „żywe” instrumenty i głosy. Niepozorna lecz niezwykła budowa i dbałość o detale skutkują świetnym brzmieniem, niezwykłą przestrzennością oraz ciekawym wzornictwem.

Oferta Neat Acoustics składa się z 14 modeli kolumn, podzielonych na pięć serii: Iota, Motive, Ekstra, Momentum oraz flagowe konstrukcje Ultimatum.

Pobierz cennik   |   www.neat-acoustics.pl

Argon Audio

Duńska marka za którą stoi ponad 40 lat doświadczenia. Dzięki współpracy z cenionymi inżynierami opracowali kompletne systemy audio: gramofony, wzmacniacze, kolumny pasywne, aktywne oraz szereg akcesoriów. Duński design, solidne komponenty i świetne brzmienie w bardzo przystępnej cenie.


Pobierz cennik   |   www.argon-audio.pl

Little Fwend

Zdarzyło ci się nie zdążyć na czas z podniesieniem ramienia gdy muzyka dobiegła końca? Mniejsza o niemiły dźwięk jaki temu towarzyszy, ale twoja - być może bardzo cenna wkładka - ulega wówczas szybkiemu niszczeniu. Mamy na to sposób - Little Fwend. To polisa dla Twojej wkładki.


Pobierz cennik   |   www.littlefwend.pl

Lejonklou

Świetne przedwzmacniacze gramofonowe rodem ze Szwecji. Impulsem do powstania firmy była chęć pokazania jak dobre, a niedocenione na rynku są wkładki MM. I to się świetnie udało. Dziś dla wielu są one punktem odniesienia. A później apetyty wzrosły dając nam grupę doskonałych produktów dla wkładek MM i MC.

Pobierz cennik  

Atlas Cables

Szkoci pokazują jak nie zepsuć pracy innych. Jak być niesłyszalnym i nie zepsuć brzmienia, przestrzeni, nawet bezwzględnej ciszy.

Kable Atlas potrafią pokazać najlepsze cechy każdego elementu różnych producentów i zbudować spójny system. To olbrzymia wartość, szczególnie, że przy doborze kabli niejeden już bardzo pobłądził.

Pobierz cennik  

Quadraspire

Angielski producent, który potrafi zbudować takie półki by nasz wymarzony system czół się na nich niezwykle komfortowo. Poza estetyką celem nadrzędnym jest eliminacja niekorzystnych drgań, a tu firma jest niekwestionowanym mistrzem.

Quadraspire tworzy też fantastyczne rozwiązania dla posiadaczy gramofonów.

Pobierz katalog

Clic & unnu

Duńczycy poszli jeszcze dalej. Jeśli lubicie skandynawski styl możecie pomyśleć o zagospodarowaniu zarówno kącika muzycznego jak i całego pokoju. Bezkompromisowa jakość, bo producent to audiofil. Świetne, nowoczesne wzornictwo i sprytne rozwiązania do chowania kabli. Doskonałe meble Clic oraz tańsza marka Unnu to znakomity przykład duńskiego rzemiosła.

Pobierz katalog Clic   |   Pobierz katalog unnu

Mobile Fidelity

To niewiarygodne jak wiele detali umyka nam gdy słuchamy muzyki, nawet na dobrej klasy sprzęcie, ale dysponując przeciętnej jakości nagraniami. Sięgnij po płytę MoFi, a znajdziesz się w innej czasoprzestrzeni. Tu wszystko wreszcie brzmi jak trzeba, bo ludzie je tworzący poświęcili im swą wiedzę, czas i miłość. To muzyka dla najbardziej wybrednych? Bezwzględnie, ale i dla każdego.

Pobierz katalog   |   www.mobilefidelity.pl