Produkty

Stack Audio

Stack Audio to angielska firma, która stworzyła wyjątkowy transport strumieniowy Link II dedykowany przetwornikom C/A wyposażonym w wejście USB. Pracuje jako high-endowy transport, odczytując dane cyfrowe z sieci, oczyszczając i generując na nowo sygnał USB.


Pobierz cennik  

Argon Audio

Duńska marka za którą stoi ponad 40 lat doświadczenia, blisko 100 sklepów i 800 pracowników. Dzięki współpracy z cenionymi inżynierami opracowali kompletne systemy audio: gramofony, wzmacniacze, kolumny pasywne, aktywne oraz szereg akcesoriów.

Duński design, przemyślane rozwiązania, solidne komponenty i świetne brzmienie w bardzo przystępnej cenie.Pobierz cennik   |   www.argon-audio.pl

Neat Acoustics

Angielskie głośniki tworzone przez grupę fascynatów, świetnych inżynierów i muzyków jednocześnie. Ci ludzie wiedzą doskonale jak brzmią „żywe” instrumenty i głosy. Niepozorna lecz niezwykła budowa i dbałość o detale skutkują świetnym brzmieniem, niezwykłą przestrzennością oraz ciekawym wzornictwem.

Oferta Neat Acoustics składa się z 14 modeli kolumn, podzielonych na pięć serii: Iota, Motive, Ekstra, Momentum oraz flagowe konstrukcje Ultimatum.

Pobierz cennik   |   www.neat-acoustics.pl

Mobile Fidelity

To niewiarygodne jak wiele detali umyka nam gdy słuchamy muzyki, nawet na dobrej klasy sprzęcie, ale dysponując przeciętnej jakości nagraniami. Sięgnij po płytę MoFi, a znajdziesz się w innej czasoprzestrzeni. Tu wszystko wreszcie brzmi jak trzeba, bo ludzie je tworzący poświęcili im swą wiedzę, czas i miłość.

Pobierz katalog   |   www.mobilefidelity.pl

Little Fwend

Zdarzyło ci się nie zdążyć na czas z podniesieniem ramienia gdy muzyka dobiegła końca? Mniejsza o niemiły dźwięk jaki temu towarzyszy, ale twoja - być może bardzo cenna wkładka - ulega wówczas szybkiemu niszczeniu. Mamy na to sposób - Little Fwend. To polisa dla Twojej wkładki.

Pobierz cennik   |   www.littlefwend.pl

Lejonklou

Świetne przedwzmacniacze gramofonowe rodem ze Szwecji. Impulsem do powstania firmy była chęć pokazania jak dobre, a niedocenione na rynku są wkładki MM. I to się świetnie udało. Dziś dla wielu są one punktem odniesienia. A później apetyty wzrosły dając nam grupę doskonałych phono MC.

Pobierz cennik  

Quadraspire

Angielski producent, który potrafi zbudować takie półki by nasz wymarzony system czół się na nich niezwykle komfortowo. Poza estetyką celem nadrzędnym jest eliminacja niekorzystnych drgań, a tu firma jest niekwestionowanym mistrzem.

Quadraspire tworzy też fantastyczne rozwiązania dla posiadaczy gramofonów.

Pobierz katalog

Clic & unnu

Duńczycy poszli jeszcze dalej. Jeśli lubicie skandynawski styl możecie pomyśleć o zagospodarowaniu zarówno kącika muzycznego jak i całego pokoju. Bezkompromisowa jakość, bo producent to audiofil. Świetne, nowoczesne wzornictwo i sprytne rozwiązania do chowania kabli. Doskonałe meble Clic oraz tańsza marka Unnu to znakomity przykład duńskiego rzemiosła.

Pobierz katalog Clic   |   Pobierz katalog unnu